תקליטנים

כיצד לבחור תקליטן לאירוע?

כחלק מתחום מוזיקה לאירועים תקליטן או D.J הוא האיש שמשמיע מוזיקה באירוע שלכם. המויזקה זה הדבר הראשון ששמים אליו לב, עוד לפני שנכנסיםפ לאולם, התקליטן מנגן בקבלת קהל, בחופה וכמובן במהלך הריקודים הסוערים והרומנטיים.

ההצלחה של חתונה או בר- מצווה נמדדת בחלקה לפי ההנאה של האורחים שלכם. התקליטן הוא אכן מרכיב מרכזי בסיכויי הצלחת האירוע.

ניתן למצוא במודעות וברשת המון תקליטנים  אך מה הופך תקליטן לתקליטן טוב באירוע שלכם? תקליטן מקצועי יודע "לקרוא את הקהל" בצורה נכונה, ולהשמיע את המוזיקה שתרתק אותם לרחבה. תקליטן מקצועי יודע לעשות את מעברים חלקים בין השירים.

תקליטן טוב יהיה מעודכן לגבי שירים חדשים, גרסאות חדשות לשירים, יחד עם זאת יהיה בעל ידע רב  בשירים ישנים יותר שיהיו מתאימים לקהל מבוגר.

התחרות היום מוזילה משמעותית את המחירים לזוגות המחפשים תקליטנים לאירועים, תקליטנים מוכרים ובעלי ניסיון גובים כ-3000 שח בעונת החורף  בעוד שבחודשי הקיץ  ניתן  למצוא תקליטנים שידרשו מכם מעל  4000  שח. וזה מפני שרוב החתונות מתרחשות בקיץ, זה בסה"כ עניין של היצע וביקוש.

אנשים נוטים לחשוב שהדבר הכי חשוב בחתונות הוא השמלה של הכלה או האוכל אבל האמת היא שהדבר הכי חשוב בחתונות היא המוסיקה המושמעת. מוזיקה, זהו הדבר הראשון אשר האורחים שמים אליו לב, עוד לפני בכלל שניכנסו לאולם או לגן אירועים.

מוזיקה טובה עושה את האירוע לשמח וגורמת לאנשים לרקוד ולהנות. מוסיקה היא הדבר אשר האורחים ייקחו איתם בחזרה הבייתה יותר מאשר האוכל, האולם והגימיקים.

לכן, חשוב מאוד לבחור תקליטן מקצועי אשר יודע לקרוא את קהל, בקיא בשיטות וטכניקה עדכנית לניגון שירים, יודע "למקסס" בין השירים כך שהם יעברו בצורה חלקה מבלי שהאורחים ישימו לב.

תקליטן שיודע לזרום בנושא בחירת השירים ומוכן להתגמש. כמו חשוב לבדוק את הרזומה והמוניטין של התקליטן, כדאי לשאול אם יש לו וותק וניסיון, האם הוא חבר באיגוד התקליטנים הארצי ועוד.

בחירת תקליטן היא החלטה בעלת חשיבות רבה מאין כמוה, לכן חשוב מאוד להשקיע המון מחשבה במציאת התקליטן אשר מתאים לאירוע שלכם.

מאמרים אחרונים

קישורים
- תקליטנים

חיפוש באתר

מחול | מפת האתר